KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11457007

nr 1145 7007

Akvarell

Bokomslag, "Dödens laboratorium", Lennart Wide, nr 16 1953, motivet: 30x20

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 november 2017
kl 19:02:19

  • Tema
  • 20 nov

Retro - 50/60-tal

Läs mer om Retro - 50/60-tal